Kate

První díl

Návaznost: začíná se od prvního dílu
Rating: pro všechny
Žánr: fanfiction, dobrodružné, romance
Počet kapitol: 80 (4 části po 20 kapitolách)

Děj: Co by se stalo, kdyby se kromě klasických čarodějů, čarodějek, mudlů a různých kouzelnických bytostí vyskytovali ve světě ještě bilokanti? Mocní čarodějové s úžasnými schopnostmi. Jenže o tom Kate vůbec netuší. Až do svých jedenácti let vyrůstala v dětském domově, kdy se jí často zdávalo o černovlasém brýlatém chlapci s jizvou na čele. Potom ale nastala změna. Přišel ji dopis z Bradavic, zjistila, že je čarodějnice a seznámila se s tím chlapcem ze svých snů. Přesto tu zůstává stále několik záhad. Kdo jsou její rodiče? Jaké jsou její záhadné bilokantské schopnosti a odkud pocházejí?

#bilokanté #bromance #romance #harrypotter #hogwarts #magic #bradavice #karry #beckorry #drate #tate

Spojené a propojené

Druhý díl

Návaznost: začíná se od pátého dílu
Rating: pro všechny
Žánr: fanfiction, dobrodružné, romance, dark
Počet kapitol: plánovaných 90 (3 části po 30 kapitolách)

Děj: Harry si vždycky myslel, že je osamělý sirotek, ale pletl se. Vždycky měl poblíž svou nejlepší kamarádku Kate, jejíž rodiče nikdo neznal. Pojilo je tajemné pouto, které dokázalo obdivuhodné věci.
Společně se vrhali do různých dobrodružství a navzájem si zachraňovali život, až se jim to stalo osudné. Jednoho dne se jim to stalo osudné a Kate zemřela dřív, než se stihla dozvědět, že je ve skutečnosti Harryho sestra.

#bilokanté #bromance #romance #harrypotter #hogwarts #magic #bradavice #drate #tate